Overheid in Utrecht

Gemeente Baarn (Utrecht)

Statistieken gemeente Baarn

Oppervlakte: 3.303 ha.
Aantal zetels: 19
Aantal inwoners (actueel): 24.823
Aantal burgers gemeente aug 2020: 24.823
Bevolkingsaantal CBS januari 2019: 24.764
Bewonersaantal mei 2018: 24.608
Aantal inwoners januari 2017: 24.529
Aantal inwoners maart 2016: 24.533
Aantal inwoners december 2015: 24.528
Aantal inwoners maart 2015: 24.438
Aantal inwoners mei 2014: 24.373
januari 2014: 24.344
november 2013: 24.320
augustus 2013: 24.256
mei 2013: 24.246
2012: 24.314
Aantal inwoners jan 2010: 24.317
Aantal inwoners jan 2009: 24.335
Bevolking jan 2008: 24.406
Inwonersaantal 2007: 24.375
Inwonersaantal 2006: 24.513
Inwonersaantal 2005: 24.416
Inwonersaantal 2004: 24.503

Contact gemeente Baarn

Stationsweg 18, 3743 EN BAARN (Postbus 1003, 3740 BA BAARN)
Tel 035-5481611
E-mail: gemeente@baarn.nl
Website: www.baarn.nl

+ meer informatie (aantal zetels en ranking)

Wilt u marktonderzoek doen in Baarn of een lokaal burgerparticipatietraject opstarten in de gemeente Baarn, ga naar https://www.toponderzoek.com en plan een vrijblijvend gesprek (via 'contact') in rondom de burgerparticipatiemogelijkheden, waaronder in de vorm van een Tip-burgerpanel, gemeenschapspanel of Burgerparticipatietool.

Ranking langstzittende raadsleden
VVD, Mevr. Suzanne Oortman Gerlings-van Hal: 11 jaarCDA, Dhr. Rik van Hardeveld: 10 jaarPvdA, Dhr. Mark Eijbaard: 7 jaarGroenLinks, Mevr. Heidi van Otten: 7 jaarD66, Dhr. Jelle Jonkers: 6 jaarChristenUnie-SGP, Dhr. Roy Bruins: 5 jaarBaarnse Onafhankelijke Partij, Dhr. Kees Koudstaal: 4 jaarVoor Baarn, Dhr. Peter Blokker: 3 jaar

Pagina 1 van 3 (29 resultaten)

> Marktonderzoek in Baarn


Portefeuille: OnderzoekWerkzaamheden bij de Overheid:Voer vandaag een raadpleging of marktonderzoek uit in Baarn. Klik rechts op de buttons voor meer informatie of neem telefonisch contact op.

Dhr. Aldrin Bentura

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: oktober 2018 (2 jaar, 5 maanden in dienst)

Dhr. Peter Blokker

Functie: RaadslidPolitiek: Voor Baarn
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (3 jaar, 17 dagen in dienst)

Dhr. Jeroen Bosman

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: november 2020 (5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van oktober 2020 tot december 2020 vervangt Jeroen Bosman raadslid Heidi van Otten.

Dhr. Roy Bruins

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie-SGP (2015-)
Politiek leider ChristenUnie-SGP
Coalitie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: april 2015 (5 jaar, 11 maanden in dienst)

Mevr. Cynthia Creveld

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: december 2020 (4 maanden in dienst)

Mevr. Dianne de Ruiter

Functie: Griffie
Werkzaamheden bij de Overheid:
Dianne de Ruiter is werkzaam op het secretariaat van de griffie in Baarn.

Mevr. Suus Diemel-Dijkhuizen

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: december 2020Uit dienst vanaf: september 2021 (8 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Suus Diemel-Dijkhuizen vervangt tijdelijk raadslid Heidi van Otten.Werkzaamheden bij de Overheid:
Suus Diemel-Dijkhuizen is steunfractielid van GroenLinks Baarn.

Dhr. Mark Eijbaard

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2014-)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2014 (7 jaar, 18 dagen in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Mark Eijbaard (PvdA) 77 voorkeurstemmen.

Mevr. Cindy Heusingveld

Functie: GriffierIn dienst sinds: november 2020 (4 maanden in dienst)
Toelichting: Raadsgriffier gemeenteraad Baarn