Overheid in Utrecht

Gemeente Baarn (Utrecht)

Pagina 1 van 9 (90 resultaten)

Dhr. Jaap Aleman

Functie: HoofdafdelingUit dienst sinds: mei 2016
Werkzaamheden bij de Overheid:
Manager Beheer & uitvoering, gemeente Baarn.

Dhr. Ad Anthonissen

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: mei 2006Uit dienst sinds: september 2006 (4 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:Interim-gemeentesecretaris, gemeente Baarn. Aanverwant:2013 - heden Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Muiden2013 - heden Dhr. Ad Anthonissen, Hoofdafdeling, gemeente Venray2012 - 2012Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Wijk bij Duurstede2010 - 2011Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Schoonhoven2010 - 2010Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Bunnik2009 - 2009Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Eersel2007 - 2008Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Capelle aan den IJssel2007 - 2008Dhr. Ad Anthonissen, Gemeentesecretaris, gemeente Bergeijk2007 - 2007Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Utrechtse Heuvelrug2007 - 2007Dhr. Ad Anthonissen, Griffie, gemeente Oostzaan2005 - 2006Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Uden2005 - 2005Dhr. Ad Anthonissen, Gemeentesecretaris, gemeente Veghel2005 - 2006Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Utrechtse Heuvelrug2003 - 2003Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Mill en Sint Hubert1997 - 2002Dhr. Ad Anthonissen, Gemeentesecretaris, gemeente Zundert

Dhr. Jan Baerends

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: december 2010Uit dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Infrastructuur, Recreatie / Toerisme, Sport, Milieu / Duurzaamheid / Afval, Cultuur, MobiliteitToelichting: Wethouder Jan Baerends (CDA) heeft in zijn portefeuille: Contacten met bewonersgroepen / wijkorganen; verkeersbeleid en –maatregelen; aanleg en onderhoud wegen en plantsoenen; begraafplaats; rioolbeheer; milieu; afval en reiniging; recreatie en toerisme; sport; kunst en cultuur; kabelnet en lokale omroep, waterbeheer en waterkwaliteit en verantwoordelijk voor de handhaving (wnd) in de gemeente Baarn.Werkzaamheden bij de Overheid:
Jan Baerends was van april 2010 tot december 2010 gemeenteraadslid.
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Jan Baerends, Raadslid, CDA, gemeente Baarn

Dhr. Jan Baerends

Functie: WethouderPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: april 2015Uit dienst sinds: september 2016 (1 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Landelijk gebied / Water / Natuur, Milieu / Duurzaamheid / Afval, Economische ZakenToelichting: Bestuursperiode 2015-2016
Wethouder Jan Baerends (CDA) heeft in zijn portefeuille: Werk en Inkomen, Duurzaamheid, Milieu, Inrichting en beheer openbare ruimte, Begraafplaatsen en Volksgezondheid.

Dhr. Jan Baerends

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2014Uit dienst sinds: april 2015 (1 jaar, 18 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jan Baerends (CDA) 91 voorkeurstemmen.Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Jan Baerends, Wethouder, CDA, gemeente Baarn

Dhr. Peter Beelen

Functie: Juridisch medewerkerIn dienst gegaan: september 1996Uit dienst sinds: oktober 1998 (2 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Aanverwant:2008 - 2012Dhr. Peter Beelen, Juridisch medewerker, gemeente Ermelo2003 - 2008Dhr. Peter Beelen, Beleidsmedewerker, gemeente Epe1998 - 2003Dhr. Peter Beelen, Juridisch medewerker, gemeente Scherpenzeel

Dhr. Aldrin Bentura

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Aldrin Bentura (D66) 22 voorkeurstemmen.

Dhr. Ruud Bloemers

Functie: RaadslidPolitiek: VVD BaarnIn dienst gegaan: maart 1998Uit dienst sinds: maart 2002 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
1995 - 1998
Wethouder VVD Baarn, gemeente Baarn.

Dhr. Peter Blokker

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA
Coalitie, aantal zetels: 2
Uit dienst sinds: april 2014
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Peter Blokker is fractievoorzitter namens de PvdA in de gemeenteraad van Baarn.

Aanverwant:2014 - heden Dhr. Peter Blokker, Wethouder, PvdA, gemeente Baarn

Dhr. Peter Blokker

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider PvdA
Lijsttrekker PvdA (2014)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: april 2014Uit dienst sinds: april 2015 (11 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Recreatie / Toerisme, Onderwijs, Verkeer en VervoerToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Peter Blokker (PvdA) heeft in zijn portefeuille: Jeugd, Onderwijs, Sport, Volksgezondheid, Verkeersbeleid, Recreatie & Toerisme.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Peter Blokker (PvdA) 546 voorkeurstemmen. 
Aanverwant:2014Dhr. Peter Blokker, Raadslid, PvdA, gemeente Baarn