Overheid in Utrecht

Gemeente Houten (Utrecht)

Pagina 1 van 13 (130 resultaten)

Mevr. Kika Aalberts

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst gegaan: januari 1993Uit dienst sinds: januari 1997 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening Werkzaamheden bij de Overheid:
Kika Aalberts was projectmanager bij de afdeling Ruimtelijke Ordening bij de gemeente Houten.
Aanverwant:2002 - heden Mevr. Kika Aalberts, Projectmanager/-leider, gemeente Utrecht1993 - 2002Mevr. Kika Aalberts, Projectmanager/-leider, gemeente Haarlemmermeer1989 - 1993Mevr. Kika Aalberts, Beleidsmedewerker, gemeente Woerden

Mevr. Marian Aanen

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2018 (8 maanden in dienst)

Dhr. Wim Adriaanse

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
Uit dienst sinds: maart 2014
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2010 heeft Wim Adriaanse (CDA) 49 voorkeurstemmen.

Mevr. Mary Alting Siberg

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA HoutenIn dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)

Mevr. Fransje Backerra

Functie: GriffieIn dienst gegaan: augustus 2009Uit dienst sinds: januari 2017 (7 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Raadsgriffier Houten.Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot januari 2015 is Fransje Backerra (waarnemend) raadsgriffier in verband met het afscheid van griffier Janne Pijnenborg.

Mevr. Aletta Barink

Functie: GemeentesecretarisIn dienst vanaf: april 2019
Portefeuille: P&O, Bedrijfsvoering

Dhr. Henk Bats

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst gegaan: september 2012Uit dienst sinds: april 2013 (7 maanden in dienst geweest)

Dhr. Arnold Biesheuvel

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2014-)
Lijsttrekker PvdA (2014)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2014Uit dienst sinds: maart 2018 (4 jaar, 0 dag in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Arnold Biesheuvel (PvdA) 970 voorkeurstemmen.

Dhr. Harry Blume

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA (2004-2006)In dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: maart 2006 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Toelichting: In 2007 is Harry Blume wederom gemeenteraadslid.

Eerder was Harry Blume commissielid.

Dhr. Rudi Boekhoven

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: PvdA HoutenIn dienst gegaan: november 2012Uit dienst sinds: juli 2013 (7 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Waarnemend burgemeester Rudi Boekhoven is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als voorzitter van de gemeenteraad van Houten.
Aanverwant:2006 - 2006Dhr. Rudi Boekhoven, Waarnemend burgemeester, PvdA, gemeente Utrechtse Heuvelrug2006 - 2011Dhr. Rudi Boekhoven, Waarnemend burgemeester, PvdA, gemeente Stichtse Vecht1987 - 2005Dhr. Rudi Boekhoven, Burgemeester, PvdA, gemeente Zeist1976 - 1987Dhr. Rudi Boekhoven, Burgemeester, PvdA, gemeente Veendam1970 - 1976Dhr. Rudi Boekhoven, Burgemeester, PvdA Termunten, gemeente Delfzijl