Overheid in Utrecht

Gemeente IJsselstein (Utrecht)

Pagina 1 van 11 (104 resultaten)

Mevr. Peggy Adema

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: mei 2014Uit dienst sinds: maart 2018 (3 jaar, 10 maanden in dienst geweest)

Mevr. Fransje Backerra

Functie: GriffieIn dienst gegaan: oktober 2007Uit dienst sinds: juni 2010 (2 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Plaatsvervangend raadsgriffier gemeenteraad Ijsselstein (Utrecht).

Dhr. Chris Baerveldt

Functie: WethouderPolitiek: SP
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: april 2017Uit dienst sinds: september 2017 (5 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Zorg / WMO (wet maatschappelijke ondersteuning)Toelichting: Bestuursperiode 2017-2017
Wethouder Chris Baerveldt (SP) heeft in zijn portefeuille: Wet Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo), Integratie, Opvang statushouders, Wijkgericht Werken, Coördinatie verbouwing Stadhuis en het Project “IJsselveld Oost”.

Chris Baerveldt is de vierde locoburgemeester.

Dhr. Peter Bekker

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: oktober 2017 (7 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf oktober 2017 is Peter Bekker lid van de politieke partij 'LDIJ'.

Dhr. Peter Bekker

Functie: RaadslidPolitiek: LDIJ
Aantal zetels: 7
In dienst gegaan: maart 2018Uit dienst sinds: juni 2018 (2 maanden in dienst geweest)

Dhr. Peter Bekker

Functie: WethouderPolitiek: LDIJ
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: juni 2018 (4 maanden in dienst)
Portefeuille: Openbare werken, Parkeren, Ruimtelijke ordening , Milieu / Duurzaamheid / Afval, Vergunningen, Cultuur, MobiliteitToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Wethouder Peter Bekker heeft in zijn portefeuille: Mobiliteit, Parkeren, Openbare Ruimte, Hondenbeleid, Ruimtelijke Ordening, Omgevingswet, Vergunningverlening, Milieu/duurzaamheid, Kunst en cultuur.

Peter Bekker is de 2e locoburgemeester.

Mevr. Yvette Bergman

Functie: Cluster-/sectorhoofdIn dienst gegaan: januari 2012Uit dienst sinds: april 2016 (4 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Strategisch adviseur sociaal domein, UW Samenwerking.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2010 tot 2013 is Yvette Bergman afdelingsmanager Sociale Zaken bij de gemeente Ijsselstein.

Dhr. Menso Bosma

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GroenLinks (2017-)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: januari 2016 (2 jaar, 8 maanden in dienst)

Dhr. Hans Bouw

Functie: RaadslidPolitiek: LDIJ
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Dhr. Rob Brand

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 8
Uit dienst sinds: maart 2014