Overheid in Utrecht

Gemeente Leusden (Utrecht)

Pagina 1 van 8 (79 resultaten)

Dhr. Frans Anten

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks-PvdA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2018 (8 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Frans Anten (GroenLinks/PvdA) 31 voorkeurstemmen.
 
Tot maart 2014 was Frans Anten gemeenteraadslid namens GroenLinks.

Mevr. Els Boers

Functie: GriffierIn dienst gegaan: januari 2016Uit dienst sinds: november 2016 (10 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Interim raadsgriffier Leusden.

Dhr. Gerolf Bouwmeester

Functie: GriffierIn dienst gegaan: augustus 2010Uit dienst sinds: februari 2011 (6 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Interim-griffier.Aanverwant:2012 - 2013Dhr. Gerolf Bouwmeester, Griffier, gemeente Druten2010 - 2014Dhr. Gerolf Bouwmeester, Raadslid, D66, gemeente Amsterdamheden Dhr. Gerolf Bouwmeester, Griffier, gemeente Zoeterwoudeheden Dhr. Gerolf Bouwmeester, Griffier, gemeente Teylingen

Dhr. Gerolf Bouwmeester

Functie: BurgemeesterPolitiek: D66In dienst sinds: september 2017 (7 maanden in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, P&O, Bedrijfsvoering, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Toezicht en (integrale) handhaving, Communicatie / PR / (city-)marketing / Representatie, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Bestuursperiode 2017-2018
Gerolf Bouwmeester heeft in zijn portefeuille: Bestuurlijke zaken, Openbare orde en veiligheid, Dienstverlening, Communicatie, Externe contacten, Personeel en Organisatie, Bedrijfsvoering samenwerking BNLP, Burgerzaken en Representatie.

Dhr. Jan Broekhuis

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: VVDIn dienst gegaan: januari 2008Uit dienst sinds: juli 2009 (1 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2014Dhr. Jan Broekhuis, Raadslid, Fractie Jan Broekhuis, gemeente Dinkelland2011 - heden Dhr. Jan Broekhuis, Waarnemend burgemeester, VVD, gemeente Hillegom1996 - 2007Dhr. Jan Broekhuis, Burgemeester, VVD, gemeente Spijkenisse1989 - 1996Dhr. Jan Broekhuis, Burgemeester, VVD, gemeente Hendrik-Ido-Ambacht

Dhr. Martin Broers

Functie: Gemeentesecretaris

Mevr. Willemien de Graaf-Koelewijn

Functie: DirecteurIn dienst gegaan: september 2007Uit dienst sinds: maart 2018 (10 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Waarnemend gemeentesecretaris Leusden.Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf 2006 is Willemien de Graaf-Koelewijn werkzaam bij de gemeente Leusden (o.a. als teamleider, beleidsadviseur, organisatiemanager).

Mevr. Willemien de Graaf-Koelewijn

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: maart 2018 (1 maand in dienst)
Portefeuille: P&O, Bedrijfsvoering

Dhr. Kees de Kruijf

Functie: WethouderPolitiek: PvdA Leusden
Coalitie
In dienst gegaan: april 1994Uit dienst sinds: april 2006 (12 jaar, 3 dagen in dienst geweest)
Aanverwant:2010 - heden Dhr. Kees de Kruijf, Statenlid, PvdA, Provincie Utrecht1998 - 2006Dhr. Kees de Kruijf, Wethouder, PvdA Amersfoort, gemeente Amersfoort

Dhr. Kees Jan de Vet

Functie: BurgemeesterIn dienst gegaan: januari 1997Uit dienst sinds: september 2008 (11 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2008 - heden Dhr. Kees Jan de Vet, Voorzitter, VNG-bestuur (Vereniging van Nederlandse Gemeenten)1997 - 1997Dhr. Kees Jan de Vet, Waarnemend burgemeester, CDA, gemeente Westvoorne