Overheid in Utrecht

Gemeente Montfoort (Utrecht)

Pagina 1 van 3 (30 resultaten)

Dhr. Jan Vlaar

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider CDA
Lijsttrekker CDA (2010, 2014)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: april 2010 (7 jaar, 7 maanden in dienst)
Portefeuille: Financiën, Openbare werken, Bedrijfsvoering, Sociale Zaken, Welzijn, Economische ZakenToelichting: Bestuursperiode 2015-2018
Wethouder Jan Vlaar (CDA) heeft in zijn portefeuille: Participatie, Zorg en Ondersteuning, Welzijn, Vastgoed, Dienstverlening, Economische Zaken(gerelateerd aan arbeid/participatieL, Beheer openbare ruimte (incl. zelfbeheer bewoners/ondernemers), Keuzes maken en Financiën.

Bestuursperiode 2014-2015
Wethouder Jan Vlaar (CDA) heeft in zijn portefeuille: Participatie, Zorg en Ondersteuning, Welzijn, Volksgezondheid, Vastgoed, Dienstverlening, Economische Zaken (gerelateerd aan arbeidsmarktbeleid).

Coalitieperiode 2010-2014
Wethouder Jan Vlaar (CDA) heeft in zijn portefeuille: Sociale Zaken (incl. Vreemdelingenbeleid), onderwijs, volksgezondheid (incl. begraafplaatsen en lijkbezorging), welzijn, cultuur en Sport (incl. mediabeleid), accommodatiebeleid, Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO) en verantwoordelijk voor het Personeel & Organisatie in de gemeente Montfoort.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf 16 januari 2015 tot 19 februari 2015 was Jan Vlaar demissionair.
       
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Jan Vlaar lijsttrekker van het CDA in de gemeente Montfoort. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010 was Jan Vlaar lijsttrekker van het CDA in de gemeente Montfoort.

Jan Vlaar was o.a. 10 jaar secretaris voor het CDA Montfoort.

Mevr. Marieke Lejeune-Koster

Functie: WethouderPolitiek: Progressief Akkoord
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: november 2015 (2 jaar, 1 maand in dienst)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Mobiliteit, Economische Zaken, Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Bestuursperiode 2015-2018
Wethouder Marieke Lejeune (Progressief Akkoord) heeft in haar portefeuille: Ruimtelijke ordening, Volkshuisvesting, Mobiliteit, Buitenruimte (-beheer), Cultuur en Economische zaken (gerelateerd aan RO).

Mevr. Ineke Langerak-Oostrom

Functie: WethouderPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 7 maanden in dienst)
Portefeuille: Jongeren / Jeugdzorg, Sport, Milieu / Duurzaamheid / Afval, OnderwijsToelichting: Bestuursperiode 2015-2018
Wethouder Ineke Langerak-Oosterom (ChristenUnie) heeft in haar portefeuille: Jeugdzorg, Sport en Onderwijs, Milieu en Volksgezondheid/GGD.

Bestuursperiode 2014-2015
Wethouder Ineke Langerak-Oosterom (ChristenUnie) heeft in haar portefeuille: Jeugdzorg, Sport en Onderwijs en Milieu.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf 16 januari 2015 tot 19 februari 2015 was Ineke Langerak-Oosterom demissionair.

Dhr. Aalsen Everts

Functie: RaadslidPolitiek: Inwonersbelangen Montfoort Linschoten
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: december 2016 (1 jaar, 10 dagen in dienst)

Dhr. Jaap van den Heuvel

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie (2014-)
Politiek leider ChristenUnie (2014-)
Coalitie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)

Dhr. Leon Snoek

Functie: RaadslidPolitiek: Progressief Akkoord
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: juni 2016 (1 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Leon Snoek was eerder formumlid in de commissie ruimte.

Dhr. Ben van Eijk

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 7 maanden in dienst)
Aanverwant:2014Dhr. Ben van Eijk, Raadslid, CDA, gemeente Montfoort

Dhr. Frank van Rooijen

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: november 2017 (1 maand in dienst)

Dhr. Amandeus de Koning

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2006 (11 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Amadeus de Koning is fractievoorzitter namens het CDA in de gemeenteraad van Montfoort.

In oktober 2017 geeft Amandus de Koning aan dat hij als raadslid stopt bij de volgende verkiezingen (2018).


Dhr. Han Bovens

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Progressief Akkoord (2015-)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: november 2015 (2 jaar, 1 maand in dienst)