Overheid in Utrecht

Gemeente Montfoort (Utrecht)

Pagina 1 van 3 (29 resultaten)

Dhr. Martin Ester

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: november 2010 (8 jaar, 1 maand in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Manager Klantzaken & Organisatieondersteuning, gemeente Montfoort.

Mevr. Ineke Meijers

Functie: GriffieIn dienst sinds: juli 2009 (9 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Plaatsvervangend raadsgriffier Montfoort.

Dhr. Hans Teeuwen

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: april 2011 (7 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Manager Ruimtelijke Ordening & Behheer, gemeente Montfoort.

Mevr. Marieke Aantjes

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: september 2010 (8 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Marieke Aantjes is communicatieadviseur bij de gemeente Montfoort. Vanaf juli 2012 is Marieke Aantjes communicatieadviseur ROT bij de veiligheidsregio Utrecht. Van 2009 tot 2010 was Marieke Aantjes communicatiemedewerker bij de gemeente Montfoort.

Dhr. Lars Evers

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: januari 2006 (12 jaar, 11 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Manager Finance & Control, gemeente Montfoort.

Dhr. Marc van der Veer

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: mei 2018 (7 maanden in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, P&O, BedrijfsvoeringToelichting: Van mei tot december 2018 is Marc van der Veer interim-gemeentesecretaris Montfoort.

Mevr. Elly de Rijke

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: oktober 2010 (8 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Manager Inwonerszaken & HRM, gemeente Montfoort.

Mevr. Rosita Pennings

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: juli 2010 (8 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Rosita Pennings is communicatieadviseur bij de gemeente Montfoort.

Dhr. Kees Havenaar

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: augustus 2010 (8 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Kees Havenaar is projectmanager bij de gemeente Montfort.

Dhr. Milan Lucassen

Functie: GriffierIn dienst sinds: juni 2018 (6 maanden in dienst)