Overheid in Utrecht

Provinciale Bestuurders Politieke Partijen (Utrecht)

Pagina 1 van 4 (32 resultaten)

Dhr. Hans Blom

Functie: BestuurslidPolitiek: PvdA

Dhr. Ersin Bolukbas

Functie: BestuurslidPolitiek: PvdA

Dhr. René Broekhuis

Functie: PenningmeesterPolitiek: VVDIn dienst sinds: oktober 2013 (7 jaar, 22 dagen in dienst)

Dhr. Henk de Jong

Functie: BestuurslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: januari 2018Uit dienst sinds: december 2019 (1 jaar, 11 maanden in dienst geweest)

Mevr. Esther Hagendoorn

Functie: BestuurslidPolitiek: D66In dienst sinds: januari 2018 (2 jaar, 9 maanden in dienst)

Dhr. Jan Hagens

Functie: BestuurslidPolitiek: VVDIn dienst sinds: maart 2012 (8 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Vice voorzitter VVD.

Dhr. René Harinck

Functie: VoorzitterPolitiek: PvdAIn dienst sinds: juni 2016 (4 jaar, 4 maanden in dienst)

Dhr. Franciscus Hartog

Functie: BestuurslidPolitiek: CDAIn dienst sinds: januari 2018 (2 jaar, 9 maanden in dienst)

Mevr. Laura Henderson

Functie: VoorzitterPolitiek: GroenLinksIn dienst sinds: april 2019 (1 jaar, 6 maanden in dienst)

Dhr. Rogier Huurman

Functie: SecretarisPolitiek: GroenLinksIn dienst sinds: november 2019 (11 maanden in dienst)