Overheid in Utrecht

Provinciale Bestuurders Politieke Partijen (Utrecht)

Pagina 1 van 4 (36 resultaten)

Dhr. Joop Welter

Functie: BestuurslidPolitiek: SPIn dienst sinds: december 2017 (1 jaar, 4 maanden in dienst)

Dhr. Paul Walraven

Functie: PenningmeesterPolitiek: 50PLUSIn dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 3 maanden in dienst)

Dhr. Jos Verheijen

Functie: PenningmeesterPolitiek: GroenLinksIn dienst sinds: april 2012 (7 jaar, 9 dagen in dienst)
Toelichting: Penningmeester.

Dhr. Wim Verhage

Functie: BestuurslidPolitiek: PvdAIn dienst sinds: januari 2015 (4 jaar, 3 maanden in dienst)

Dhr. Bert Veenstra

Functie: BestuurslidPolitiek: PvdAIn dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 3 maanden in dienst)

Dhr. Bert van Steeg

Functie: PenningmeesterPolitiek: CDAIn dienst sinds: juli 2014 (4 jaar, 9 maanden in dienst)

Mevr. Wilmie van der Kuil

Functie: Db-lidPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 2013Uit dienst sinds: januari 2015 (2 jaar, 0 dag in dienst geweest)

Dhr. Paul van den Biggelaar

Functie: VoorzitterPolitiek: CDAIn dienst sinds: december 2011 (7 jaar, 4 maanden in dienst)

Dhr. Maurice van de Valk

Functie: BestuurslidPolitiek: GroenLinksIn dienst sinds: april 2018 (1 jaar, 10 dagen in dienst)

Dhr. John van Brakel

Functie: PenningmeesterPolitiek: D66