Overheid in Utrecht

Provinciale Bestuurders Politieke Partijen (Utrecht)

Pagina 3 van 4 (36 resultaten)

Dhr. Joep Naber

Functie: VoorzitterPolitiek: GroenLinksIn dienst gegaan: april 2014Uit dienst sinds: januari 2017 (2 jaar, 8 maanden in dienst geweest)

Dhr. Piet Nieuwendijk

Functie: BestuurslidPolitiek: GroenLinksIn dienst sinds: april 2012 (7 jaar, 9 dagen in dienst)

Dhr. Tjapko Poppens

Functie: VoorzitterPolitiek: VVD
Toelichting: Vicevoorzitter regiobestuur Midden Nederland VVD.

Dhr. Niels Rood

Functie: BestuurslidPolitiek: D66In dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 3 maanden in dienst)

Dhr. Hans Slooijer

Functie: BestuurslidPolitiek: CDAIn dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 3 maanden in dienst)

Dhr. Rick Tigelaar

Functie: BestuurslidPolitiek: CDAIn dienst sinds: januari 2018 (1 jaar, 3 maanden in dienst)

Dhr. John van Brakel

Functie: PenningmeesterPolitiek: D66

Dhr. Maurice van de Valk

Functie: BestuurslidPolitiek: GroenLinksIn dienst sinds: april 2018 (1 jaar, 10 dagen in dienst)

Dhr. Paul van den Biggelaar

Functie: VoorzitterPolitiek: CDAIn dienst sinds: december 2011 (7 jaar, 4 maanden in dienst)

Mevr. Wilmie van der Kuil

Functie: Db-lidPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 2013Uit dienst sinds: januari 2015 (2 jaar, 0 dag in dienst geweest)