Overheid in Utrecht

Gemeente Utrechtse Heuvelrug (Utrecht)

Pagina 1 van 12 (119 resultaten)

Dhr. Ad Anthonissen

Functie: GriffierIn dienst gegaan: januari 2005Uit dienst sinds: januari 2006 (1 jaar, 0 dag in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Ad Anthonissen is interim-raadsgriffier, gemeente Amerongen.
Aanverwant:2013 - heden Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Muiden2013 - heden Dhr. Ad Anthonissen, Hoofdafdeling, gemeente Venray2012 - 2012Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Wijk bij Duurstede2010 - 2011Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Schoonhoven2010 - 2010Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Bunnik2009 - 2009Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Eersel2007 - 2008Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Capelle aan den IJssel2007 - 2008Dhr. Ad Anthonissen, Gemeentesecretaris, gemeente Bergeijk2007 - 2007Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Utrechtse Heuvelrug2007 - 2007Dhr. Ad Anthonissen, Griffie, gemeente Oostzaan2006 - 2006Dhr. Ad Anthonissen, Gemeentesecretaris, gemeente Baarn2005 - 2006Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Uden2005 - 2005Dhr. Ad Anthonissen, Gemeentesecretaris, gemeente Veghel2003 - 2003Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Mill en Sint Hubert1997 - 2002Dhr. Ad Anthonissen, Gemeentesecretaris, gemeente Zundert

Dhr. Ad Anthonissen

Functie: GriffierIn dienst gegaan: juli 2007Uit dienst sinds: september 2007 (2 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Ad Anthonissen is interim-raadsgriffier, gemeente Utrechtse Heuvelrug.
Aanverwant:2013 - heden Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Muiden2013 - heden Dhr. Ad Anthonissen, Hoofdafdeling, gemeente Venray2012 - 2012Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Wijk bij Duurstede2010 - 2011Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Schoonhoven2010 - 2010Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Bunnik2009 - 2009Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Eersel2007 - 2008Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Capelle aan den IJssel2007 - 2008Dhr. Ad Anthonissen, Gemeentesecretaris, gemeente Bergeijk2007 - 2007Dhr. Ad Anthonissen, Griffie, gemeente Oostzaan2006 - 2006Dhr. Ad Anthonissen, Gemeentesecretaris, gemeente Baarn2005 - 2006Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Uden2005 - 2005Dhr. Ad Anthonissen, Gemeentesecretaris, gemeente Veghel2005 - 2006Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Utrechtse Heuvelrug2003 - 2003Dhr. Ad Anthonissen, Griffier, gemeente Mill en Sint Hubert1997 - 2002Dhr. Ad Anthonissen, Gemeentesecretaris, gemeente Zundert

Dhr. Wybe Bakker

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst gegaan: april 2009Uit dienst sinds: januari 2014 (4 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Wybe Bakker is projectleider bij de verbreding van de A12 bij de gemeente Utrechtse Heuvelrug.

Mevr. Sylvia Been

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: oktober 2013Uit dienst sinds: december 2014 (1 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Toezicht en (integrale) handhavingWerkzaamheden bij de Overheid:
Sylvia de Been is afdelingshoofd Vergunningen en Handhaving bij de gemeente Utrechtse Heuvelrug. 
Aanverwant:2010 - 2011Mevr. Sylvia Been, Hoofdafdeling, gemeente Gouda

Dhr. Cosmas Blaauw

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Cosmos Blaauw (D66) 185 voorkeurstemmen.

Dhr. Hein Bloemen

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: september 2000Uit dienst sinds: januari 2005 (4 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Burgemeester bij de voormalige gemeente Driebergen-Rijsenburg. Tevens burgemeester bij de voormalige gemeente Maarn (2004-2005).Aanverwant:2005 - 2014Dhr. Hein Bloemen, Burgemeester, CDA, gemeente Berkelland1994 - 2000Dhr. Hein Bloemen, Wethouder, CDA Arnhem, gemeente Arnhem

Dhr. Rudi Boekhoven

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: januari 2006Uit dienst sinds: september 2006 (8 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2012 - 2013Dhr. Rudi Boekhoven, Waarnemend burgemeester, PvdA Houten, gemeente Houten2006 - 2011Dhr. Rudi Boekhoven, Waarnemend burgemeester, PvdA, gemeente Stichtse Vecht1987 - 2005Dhr. Rudi Boekhoven, Burgemeester, PvdA, gemeente Zeist1976 - 1987Dhr. Rudi Boekhoven, Burgemeester, PvdA, gemeente Veendam1970 - 1976Dhr. Rudi Boekhoven, Burgemeester, PvdA Termunten, gemeente Delfzijl

Mevr. Els Boers

Functie: GriffierIn dienst gegaan: januari 2011Uit dienst sinds: mei 2011 (3 maanden in dienst geweest)

Mevr. Lenneke Bolt

Functie: RaadslidPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2014Uit dienst sinds: september 2014 (5 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Lenneke Bolt is voorzitter van de SP-afdeling Utrechtse Heuvelrug.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Lenneke Bolt (SP) 548 voorkeurstemmen.

Mevr. Gwendolyn Boom

Functie: RaadslidPolitiek: CDA Utrechtse HeuvelrugIn dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: maart 2010 (8 jaar, 2 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2002 tot 2006 is Gwendolyn Boom gemeenteraadslid in Maarn.