Overheid in Utrecht

Gemeente Veenendaal (Utrecht)

Pagina 1 van 6 (51 resultaten)

Mevr. Nermina Kundić

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider D66
Lijsttrekker D66 (2014, 2018)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 4 maanden in dienst)
Portefeuille: Jongeren / Jeugdzorg, Milieu / Duurzaamheid / Afval, Onderwijs, Evenementen en marketingToelichting: Bestuursperiode 2016-2018
Wethouder Nermina Kundić (D66) heeft in haar portefeuille: jeugdzorg, integraal jeugdbeleid, onderwijs, maatschappelijke participatie / burgerparticipatie, duurzaamheid / milieu, dierenwelzijn en evenementen.

Bestuursperiode 2014-2016
Wethouder Nermina Kundić (D66) heeft in haar portefeuille: Jeugdzorg, integraal jeugdbeleid, onderwijs, maatschappelijke participatie, burgerparticipatie, duurzaamheid, milieu, dierenwelzijn en evenementen.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 28 oktober 2016 tot 22 december 2016 is Nermina Kundić demissionair wethouder.
 
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heft Nermina Kundic (D66) 2180 voorkeurstemmen.

Mevr. Arianne Hollander

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider VVD
Lijsttrekker VVD (2010, 2014)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: april 2010 (7 jaar, 5 maanden in dienst)
Portefeuille: Recreatie / Toerisme, Ruimtelijke ordening , CultuurToelichting: Bestuursperiode 2016-2018
Wethouder Arianne Hollander (VVD) heeft in haar portefeuille: invoering Omgevingswet, participatie werk en inkomen, coördinatie nieuwkomers, wijkgericht werken, grondzaken en grondexploitatie, ruimtelijke projecten, kunst en cultuur / recreatie en toerisme en koopzondag.

Bestuursperiode 2014-2016
Wethouder Arianne Hollander (VVD) heeft in haar portefeuille: Ruimtelijke ontwikkeling, ruimtelijk beleid en omgevingswet, grondzaken, grondexploitatie en projecten, verkeer en vervoer (excl. parkeren), participatie werk en inkomen (excl. werkgeversdienstverlening), kunst en cultuur.

Coalitieperiode 2010-2014
Wethouder Arianne Hollander (VVD) heeft in haar portefeuille: Programma Veiligheid, Project Brouwerspoort/Veenendaal-oost, Ruimtelijke en stedelijke ontwikkeling, Ruimtelijk beleid, Bouwtoezicht, Gemeentelijk vastgoed, Grondzaken, Integrale handhaving en verantwoordelijk voor het Verkeer & Vervoer in de gemeente Veenendaal. Vanaf december 2013 krijgt wethouder Arianne Hollander extra in haar portefeuille: Welzijn, Kunst en Cultuur, MFA Het Ontmoetingshuis en Volkshuisvesting.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 28 oktober 2016 tot 22 december 2016 is Arianne Hollander demissionair wethouder.
    
Arianne Hollander is lid van de VNG-commissie 'Werk & Inkomen'.
    
Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 19 maart 2014 heeft Arianne Hollander (VVD) 1879 voorkeurstemmen.
     
Arianne Hollander was eerder gemeenteraadslid van de VVD in de gemeenteraad van Veenendaal.

Mevr. Marieke Overduin-Biesma

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider CDA
Lijsttrekker CDA (2014)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 4 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale Zaken, Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Bestuursperiode 2016-2018
Wethouder Marieke Overduin-Biesma (CDA) heeft in haar portefeuille: Wmo, Awbz, welzijn algemeen, algemeen maatschappelijk werk, sociaal cultureel werk, volksgezondheid en volkshuisvesting.

Bestuursperiode 2014-2016
Wethouder Marieke Overduin-Biesma (CDA) heeft in haar portefeuille: Wmo, Awbz, welzijn algemeen, volksgezondheid en volkshuisvesting.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van oktober 2016 tot december 2016 is Marieke Overduin-Biesma demissionair wethouder.
  
Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 19 maart 2014 heeft Marieke Overduin-Biesma (CDA) 1943 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2006 - 2014Mevr. Marieke Overduin-Biesma, Raadslid, CDA, gemeente Veenendaal

Dhr. Engbert Stroobosscher

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider ChristenUnie
Lijsttrekker ChristenUnie (2018)
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: december 2016 (9 maanden in dienst)
Portefeuille: Parkeren, Ruimtelijke ordening , Verkeer en VervoerToelichting: Bestuursperiode 2016-2018
Wethouder Engbert Stroobosscher (ChristenUnie) heeft in zijn portefeuille: ruimtelijke ontwikkeling, ruimtelijk beleid, stadsbeheer, verkeer en vervoer, parkeren, sport, centrumcoördinatie, Winkelstad Veenendaal, detailhandelsvisie en hoogspanningslijn.

Dhr. Marco Verloop

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider SGP
Lijsttrekker SGP (2014, 2018)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2010 (7 jaar, 5 maanden in dienst)
Portefeuille: Financiën, Bedrijventerreinen (ontwikkeling/herstructurering) / Kantoren, Sociale Zaken, Economische ZakenToelichting: Bestuursperiode 2016-2018
Wethouder Marco Verloop (SGP) heeft in zijn portefeuille: financiën en control / belastingen, bedrijfsvoering / intergemeentelijke dienstverlening, control sociaal domein / decentralisaties, economie, vastgoed- en accommodatiebeleid, werkgeversdienstverlening en revitalisatie bedrijventerreinen en leegstand.

Bestuursperiode 2014-2016
Wethouder Marco Verloop (SGP) heeft in zijn portefeuille: Financiën en control, belastingen, control sociaal domein / decentralisaties, economie, werkgeversdienstverlening, revitalisatie bedrijventerreinen / leegstand en parkeren.

Coalitieperiode 2010-2014
Wethouder Marco Verloop heeft in zijn portefeuille: Programma Economie, Financiën, Belastingen, Onderwijs, Milieu, (inter) Gemeentelijke dienstverlening, Personeel en Organisatie, Huisvesting gemeentelijke organisatie/ICT en vanuit de gemeente Veenendaal de rol innemend van Aandeelhouder deelnemingen.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van oktober 2016 tot december 2016 is Marco Verloop demissionair wethouder in Veenendaal.
  
Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 19 maart 2014 heeft Marco Verloop (SGP) 3211 voorkeurstemmen.
     
Marco Verloop was gemeenteraadslid van de SGP in de gemeenteraad van Veenendaal.

Dhr. Piet Zoon

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: VVDIn dienst sinds: september 2017 (4 dagen in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, Brandweer / Politie, Toezicht en (integrale) handhaving, Openbare orde en Veiligheid

Dhr. Henk van Soest

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker ChristenUnie (2010, 2014)
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 19 maart 2014 heeft Henk van Soest (ChristenUnie) 3607 voorkeurstemmen.Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Henk van Soest, Wethouder, ChristenUnie, gemeente Veenendaal

Dhr. Wilrik van 't Noordende

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA (2014-2017)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 19 maart 2014 heeft Wilrik van 't Noordende (CDA) 129 voorkeurstemmen.

Dhr. Dick Both

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter SGP (2015-)
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 19 maart 2014 heeft Dick Both (SGP) 45 voorkeurstemmen.

Dhr. Siem Gerritsen

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: oktober 2015 (1 jaar, 11 maanden in dienst)