Overheid in Utrecht

Gemeente Woerden (Utrecht)

Pagina 1 van 17 (163 resultaten)

Mevr. Kika Aalberts

Functie: BeleidsmedewerkerIn dienst gegaan: januari 1989Uit dienst sinds: januari 1993 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening Werkzaamheden bij de Overheid:
Kika Aalberts was beleidsmedewerker / projectleider RO en VRH-beleid in de voormalige gemeente Harmelen.
Aanverwant:2002 - heden Mevr. Kika Aalberts, Projectmanager/-leider, gemeente Utrecht1993 - 1997Mevr. Kika Aalberts, Projectmanager/-leider, gemeente Houten1993 - 2002Mevr. Kika Aalberts, Projectmanager/-leider, gemeente Haarlemmermeer

Dhr. Rachid Abarkane

Functie: RaadslidPolitiek: Progressief Woerden - PW
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2014 (8 jaar, 26 dagen in dienst geweest)

Mevr. Lia Arentshorst

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Fractie Arentshorst (2018-)
Aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2018 (2 maanden in dienst)

Dhr. Johan Arentshorst

Functie: RaadslidPolitiek: Inwonersbelangen
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: april 2014Uit dienst sinds: maart 2018 (3 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Van 17 september 2015 tot 16 januari 2016 wordt raadslid Johan Arentshorst tijdelijk vervangen (i.v.m. operatie).

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 heeft Johan Arentshorst (Inwonersbelangen Woerden) 390 voorkeurstemmen.

Dhr. Reem Bakker

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Fractie Bakker (2018-)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Tot juni 2018 is Reem Bakker raadslid (fractievoorzitter) voor de VVD.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 heeft Reem Bakker (VVD Woerden) 208 voorkeurstemmen. In 2018 is Reem Bakker lijsttrekker voor de VVD.

Dhr. George Becht

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter D66 (2017-2018)
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2018 (8 jaar, 27 dagen in dienst geweest)
Portefeuille: WelzijnToelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 heeft George Becht (D66) 75 voorkeurstemmen.

Dhr. George Becht

Functie: WethouderPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: juni 2018 (15 dagen in dienst)

Mevr. Ingrid Berkhof-De Vos

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2018 (12 jaar, 28 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Vice-fractievoorzitter VVD.Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft VVD-lijsttrekker Ingrid Berkhof - de Vos 1.274 voorkeurstemmen. Ingrid Berkhof - de Vos is vicefractievoorzitter bij de VVD.

Mevr. Joke Birnage-van Leeuwen

Functie: RaadslidPolitiek: VVDIn dienst gegaan: januari 1994Uit dienst sinds: januari 2001 (6 jaar, 11 maanden in dienst geweest)

Dhr. John Boere

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Aantal zetels: 7
In dienst sinds: maart 2018 (2 maanden in dienst)