Overheid in Utrecht

Gemeente Zeist (Utrecht)

Pagina 1 van 22 (216 resultaten)

Dhr. Wouter Altink

Functie: RaadslidIn dienst gegaan: maart 1962Uit dienst sinds: maart 1972 (10 jaar, 3 dagen in dienst geweest)

Dhr. Dick van Amerongen

Functie: WethouderPolitiek: CDA Zeist
Coalitie
In dienst gegaan: oktober 1985Uit dienst sinds: april 1986 (6 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
1954 - 1985
Gemeenteraadslid van CHU Zeist.

1986 - 1990
Gemeenteraadslid van CDA Zeist.

Dhr. Freek André de la Porte

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Freerk André de la Porte (D66) 181 voorkeurstemmen.

Dhr. Sebastiaan Auer

Functie: RaadslidIn dienst gegaan: maart 1966Uit dienst sinds: maart 1970 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)

Mevr. Wil Barten

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 1998Uit dienst sinds: maart 2014 (16 jaar, 28 dagen in dienst geweest)

Dhr. Hans Bauer

Functie: WethouderPolitiek: D66 Zeist
Coalitie
In dienst gegaan: mei 1990Uit dienst sinds: september 1997 (7 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 1982 tot 1990 was Hans Bauer lid van de gemeenteraad in Zeist.

Dhr. Luuk Beckers

Functie: Bestuursassistent / bestuurssecretariaatIn dienst sinds: mei 2011 (6 jaar, 7 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Luuk Beckers is bestuursadviseur bij de gemeente Zeist.

Mevr. Hetty Beekman

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Hetty Beekman (VVD) 233 voorkeurstemmen.

Dhr. Roland Beenen

Functie: GriffieIn dienst sinds: juni 1996 (21 jaar, 6 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Adjunct-Griffier Gemeenteraad Zeist.

Dhr. Pieter Bergsma

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: juli 1946Uit dienst sinds: april 1951 (4 jaar, 8 maanden in dienst geweest)